FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Найбільша шкільна цінність – це дитина. Батьки довіряють нам найдорожче – своїх дітей. Увага до кожної дитини, розуміння, взаємодопомога, любов – це і є шкільними цінностями.

Ми цінуємо тепло і затишок нашого дому. Школа – це наш спільний дім, куди кожен учень приходить із задоволенням, без страху перед невідомим.


"9-та школа має талант"

Серед добрих шкільних традицій своє місце посідає конкурс «9-а школа має талант». П’ять (чи шість) років проходить цей конкурс у стінах нашої школи і незмінно викликає стійкий інтерес, як у дітей, так і у дорослих. Найрізноманітніші таланти розкриваються на сцені рідної школи. Талановиті співаки, танцюристи, художники, майстри декоративно-прикладного мистецтва, читці, спортсмени, гімнасти. Кожен рік відкриває нові імена. Для дітей це прекрасна можливість показати себе, подивитися інших, прагнення до самовдосконалення. Цей конкурс не тільки розвиває таланти, сприяє їх зростанню, але й формує демократичні, дружні стосунки у шкільному колективі. Діти різного віку знайомляться одне з одним, підтримують під час виступу, допомагають у підготовці номерів. Цей успішний конкурс – результат творчої співпраці учнів, учителів та батьків.

/Files/images/04_oformlennya/DSC09732.JPG /Files/images/04_oformlennya/DSC09707.JPG /Files/images/04_oformlennya/IMG_4505.JPG /Files/images/04_oformlennya/P3060211.JPG


Традиційний тиждень благодіянь

Уже стало доброю традицією у Марганецькій загальноосвітній школі І—III ступенів № 9 щедрої осінньої пори проводити тиждень благодіянь.

Протягом цього тижня учні школи збирають іграшки, канцелярські товари. Ці речі передають вихованцям груп продовженого дня. Благодійний ярмарок «Дари осені» - це справжнє свято. Саме цей захід довів, що не залишилося жодної байдужої душі, — усі класні колективи беруть активну участь у ярмарку. Чого тільки не буває на столах! На продаж виставляють овочі, фрукти, випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво (усе виготовлене своїми руками або за допомогою батьків). Учні запрошують до свого столу, рекламують товар. Усі учасники заходу отримують неабияке задоволення. А найприємніше те, що ярмарок – це місія доброчинності. На
отримані від ярмарку кошти купуємо канцелярські товари, які вручаємо учням пільгових категорій: дітям-сиротам, з багатодітних та малозабезпечених сімей.

У дев’ятій школі навчаються діти, які з розумінням ставляться до тих, хто потребує допомоги . Своїми благодійними справами школярі доводять усім, що вміють співчувати і вчасно допомагати.
Зараз, як ніколи, наша армія потребує допомоги від нас, і не тільки матеріальної, а й моральної. Воїни мають бути впевненими, що люди, за яких вони воюють, за яких віддають своє життя, боронять від ворога – їх люблять, про них не забувають, підтримують і допомагають. Учні нашої школи не забувають про воїнів: вони пишуть їм листи, передають малюнки, обереги.

/Files/images/04_oformlennya/3.jpg /Files/images/04_oformlennya/DSC00634.JPG /Files/images/04_oformlennya/DSC02058.JPG /Files/images/04_oformlennya/IMG_8576.JPG


Драматичний гурток "Мельпомена"

Ще однією традицією є робота драматичного гуртка « Мельпомена». За час роботи було представлено п’єси Л.Жуховицького «Трубач на площі», О.Коломійця «Голубі олені», « Фараони», « Срібна павутина», Т. Котляревського «Наталка - Полтавка», « За двома зайцями» М.Старицького. Кожна прем’єра – Свято для глядачів, чийсь успішний дебют. Юні артисти перевтілюються у різних персонажів, і їх гра дуже часто вражає, є доказом того, що немає меж для розвитку таланту. Театр – це хороша школа справжнього життя. Там вирують різні пристрасті, зустрічається добро і зло, краса і підлість, підступність і правда. 9-а школа надає своїм учням унікальну можливість вчитися не тільки складати і розв’язувати рівняння, писати, читати, але й формує повноцінну особистість, здатну конкурувати з найбільш успішними учнями різних установ не тільки на рівні міста, а й області. (випускники- гуртківці стають старостами, ведучими і т.п.).

/Files/images/04_oformlennya/122-300x225.jpg /Files/images/04_oformlennya/IMG_8500.JPG /Files/images/04_oformlennya/IMG_8534.JPG /Files/images/04_oformlennya/10.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 477