FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Шановні вчителі!

Інформація освітніх порталів стане вам у нагоді при підготовці до уроків, розробці виховних заходів та в цілях підвищення методичного рівня.

Я плутавсь у формулах, наче в тропічних ліанах, Я, наче сліпий, натикавсь на кути пірамід, І всі мінуси мої спроектувалися рано На вашім обличчі у зморшки до болю прямі. Ах, Віро Іванівно, гуси ячать над землею, І роки, мов гуси, зникають за вічний кордон… А вам уже в коси не личить тендітна лілея, Й мені вже нелегко зробити в «дев’ятку» кидок, І наші сини вже шкільну припасовують форму Під дзвін малиновий нових вересневих світань… А я ж іще досі не вивів найважчу формулу: Як повернуть вам розгублені в класах літа.

Борис Олійник

Електронний репозитарій підручників

Вперше за всю освітню історію України на початку вересня цього року за адресою http://ua.lokando.com/start.php створено загальноукраїнський репозитарій цифрового навчального контенту. Цей портал вчителям самостійно обирати підручники для навчання. Станом на сьогодні вчителі вже можуть проглядати і залучати до навчання 245 електронних версій підручників.

Сьогодні кожен користувач може ознайомитися з покроковою інструкцією, як користуватися репозитарієм , а також «Як зареєструватися на сайті репозитарію». Зареєстровані користувачі матимуть доступ не тільки до електронних версій підручників, а й до різноманітного навчального матеріалу (аудіозаписи, ілюстрації, тести, конспекти уроків тощо), що також можуть використовувати у процесі навчання.
Свої пропозиції щодо матеріалів, а також зауваги і побажання з приводу користування репозитарієм учителі можуть надсилати на електронну скриньку bhv.kiev@gmail.com.

ОСВІТНІ ПОРТАЛИ

Міністерство освіти і науки України

http://www.mon.gov.ua - Освіта і наука України: нормативні акти, база даних ВУЗів та шкіл, новини.

Освіта-UA

http://osvita-ua.net - Новини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.

Освіта в Україні

http://www.ednu.kiev.ua - Українські організації, пов’язані з освітою. Вищі та середні навчальні заклади. Освіта за кордоном, гранти. Преса. Виставки та семінари. Дистанційне навчання.

Освітній портал - освіта в Україні, освіта за кордоном

http://www.osvita.org.ua - Довідник ВНЗ України. Зовнішнє тестування. Абітурієнту. Новини освіти та науки України та закордону. Каталог освітніх сайтів. Форум. Реферати, курсові, дипломні. Освіта за кордоном.

Шкільний портал "Острів знань"

http://ostriv.in.ua - Комплексна інформація про навчання і дозвілля. Чинні навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестація. Сценарії проведення свят, вікторин. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації.

Вчитель вчителю, учням та батькам

http://teacher.at.ua - Накази, листи, рекомендації. Поради та рекомендації для вчителів і батьків. Поради психолога.

Вчителям-предметникам

UROKI.NET:
http://www.uroki.net - Все для вчителя: поурочне і тематичне планування, відкриті уроки, сценарії шкільних свят, методичні розробки, конспекти уроків, підручники, лабораторні, контрольні роботи і безліч інших матеріалів для вчителів-предметників, матеріали для педагогів-організаторів, шкільних психологів, завучів, класних керівників і директорів шкіл, ліцеїв, гімназій.

Інформація педагогу:
http://ped-inform.org.ua - Новини освіти і науки України. Зовнішнє оцінювання (ЗНО). Нормативно-правові документи. Виховна робота. Вчителям-предметникам.

Математика в школі

Математика для школи:
http://formula.co.ua/ - Цікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв’язки задач з елементарної математики, збірки прикладів.

Творчий вчитель математики:
http://ludmilaefremov.blogspot.com/p/web.html - Сайт вчителів математики, посилання на математичні сайти, цікаві розробки уроків, рекомендації та методичні матеріали щодо використання сучасних інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання, роботи з обдарованими школярами, методичні розробки підвищення якості математичної освіти, математичної компетентності учнів.

Фізика в школі

Сайт вчителів України:
http://fizika.net.ua - Матеріали для роботи вчителів фізики: методики, новини, бібліотека для учнів та вчителів, програми, уроки фізики.

Шкільна фізика
http://sp.bdpu.org - Теорія, задачі, тести, демонстрації, лабораторні роботи, методика навчання.

Для вчителя хімії та біології

Український біологічний сайт:
http://www.biology.org.ua - Висвітлення сучасного стану біологічної науки та освіти в Україні.

Все для учителя биологии:
http://bio.1september.ru - Електронна версія газети «Біологія». Матеріали для вчителів: «Я йду на урок біології».

Для вчителя хімії та біології:
http://www.uroki.net/docxim.htm - Розробки уроків, календарні, тематичні, поурочні плани, розробки уроків для вчителя хімії та біології в школі.

Географія в школі

Географія в школі:
http://geosite.com.ua - Географія в школі на «Географічному порталі»: програми, поурочне планування, розробки уроків, електронні уроки, практичні роботи, нетрадиційні уроки, задачі, література, довідкові матеріали.

Географія в школі:
http://ukr-tur.narod.ru/shkola/shkola.htm - Географія в школі на сайті «Світ географії та туризму»: розробка уроків, виховні заходи, методичні рекомендації.

Українська мова та література.
Російська мова. Зарубіжна література

Українська мова та література:
http://ridnamova.ck.ua - Сайт для вчителів української мови та літератури. Українська мова. Українська література. Зарубіжна література. Позакласна робота. На допомогу учням.

Українська мова і література в школі:
http://www.ukr-in-school.edu-ua.net - Електронна версія науково-методичного журналу.

Культура письменной речи:
http://www.gramma.ru - Вчителю російської мови: методичні розробки уроків.

Для вчителя англійскої мови

http://coppm.at.ua/load/12 - Методика, планування, розробки уроків.

Інформатика. Світ ПК

Учитель-учителю:
http://www.svit-pk.cpto1.vn.ua - Інформаційно-освітній портал на допомогу вчителю інформатики: плани-конспекти з інформатики, цікаві статті, інструкції, програми.

Інформатика в школі:
http://informatik.at.ua - Інформація про програмне забезпечення, яке можна використати на уроках інформатики. Цікаві та необхідні матеріали для вчителів інформатики. Плани-конспектів уроків інформатики

Уроки образотворчого мистецтва та праці в школі

Трудове навчання:
http://trudove.org.ua - Сайт для вчителів трудового навчання та обслуговуючої праці. Сучасні технології. Радіоелектроніка. Декоративне мистецтво.

Приємної роботи!

Кiлькiсть переглядiв: 825