FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS


ПЛАН РОБОТИ

табору відпочинку « Веселка» з денним перебуванням

при СЗОШ № 9 влітку 2019року

Мета: Створити систему фізичного оздоровлення дітей при сприятливому моральному клімату в колективі, організувати різнобічну діяльність школярів, враховуючи їхні запити; забезпечувати дітям додаткові можливості для духовного, інтелектуального і фізичного розвитку, задовольняти їх творчі та навчальні потреби в канікулярний час; виховувати любов до рідного краю, національну самосвідомість.

Основні напрямки роботи пришкільного табору відпочинку «Веселка»:

· розвиток особистості на основі самопізнання та пізнання інших людей;

· фізичний розвиток дітей, зміцнення здоров’я;

· розвиток творчих здібностей;

· культура спілкування;

· екологічне виховання дітей;

· розвиток пізнавальних інтересів.

Щоденна діяльність:

1.Розумова діяльність (пізнавальні ігри, проблемні ситуації, вікторини).

2.Практична діяльність (спорт, праця, туризм).

3.Естетична діяльність ( музика, живопис, імпровізація, інсценізація).

4.Дозвілля ( ігри, творчість, читання, прогулянки у природу).

Мета роботи пришкільного оздоровчого закладу « Веселка»:

· сприяти фізичному розвитку дітей, вчити жити в гармонії з природою;

· організувати активний відпочинок дітей у пригодницькому дусі;

· розвивати і реалізовувати творчий та пізнавальний потенціал, потребу в самовираженні кожної дитини через сюжетно-рольові ігри.

/Files/images/14.jpg

/Files/images/15.jpg

/Files/images/13.jpg

Відпочинок у «Веселці» - усі барви літа

Літо – чудова пора. Це період для активного відпочинку і оздоровлення дітей і підлітків, розвиток їх творчих талантів, лідерських якостей.

З метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей у літній період 01.06.2019 року в Марганецькій СЗОШ № 9 гостинно відчинив свої двері пришкільний оздоровчий табір «Веселка», де в цьому році відпочивали і набиралися сил 52 вихованці. Табірна зміна тривала з 03 червня до 21 червня. Все було, як у справжньому таборі: ранкова зарядка, сніданок і обід, веселі ігри, спортивні змагання, заняття за інтересами у гуртках ЦКПР, екскурсії, плавання у басейні Марганецької ДЮСШ №2, пізнавальні заняття у Еколого-натуралістичному центрі.

Традиційно вихованці 3 загону табору «Веселка» на чолі з вихователями Сидоренко Ю.М. та Присохою А.Л. долучилися до цьогорічного святкування Дню захисту дітей у «Love-парку», переглянули цікаву лялькову виставу театру «Колобок», відвідали виставку дитячих робіт, провели веселі змагання з казковими героями, зробили багато фотознімків на згадку у різних фотозонах парку. Цього дня у таборі під час музичної програми «Діти- гордість цієї планети» продемонстрували свої таланти учні СЗОШ № 9 брати Дідковські, Гасанова Е., Сергієнко С., учасники хореографічного ансамблю «Калинонька», було проведено конкурс малюнків «Намалюю смайлик».

Вихователі-організатори Кононець О.О. та Семенуха Т.В. створили гарні умови для літнього оздоровлення, для розвитку творчих талантів дітей. Кожного дня в таборі було щось новеньке: «День Романтики», «День казки», «День патріота», «День дитячої творчості та юних талантів», «День спорту», «День музики». Незвичайно пройшов «День збереження довкілля». До екологічної акції «Посади дерево» долучилися учні 10 класу, вихованці табору «Веселка», вихователі та вожаті; було висаджено алею молодих каштанів на шкільному подвір’ї. Щодня діти поливали дерева протягом табірної зміни.

Приємною подією для всіх дітей та дорослих стала зустріч з представниками Кінно - спортивного клубу «Venalnar” Тютюнник Дарією та Смирновою Аліною, які розповіли про роботу свого закладу, показали присутнім цікаві виступи. А далі - катали дітей по колу на конях.

Учитель фізкультури Єфремова О.М. щодня починала роботу табору з динамічної розминки, разом з вихователями Остапчук М.Ю., Семенухою Т.В. розучила з вихованцями табору веселі руханки «Чу-чу-ва», «Ріжу банан» тощо. Яскраво пройшло спортивне свято «В гостях у Котигорошка» у «День спорту», під час якого загонівці змагалися у спритності, швидкості, реакції, точності рухів.

/Files/images/24.jpg

У «День театру і гримера» діти у Палаці Культури Гірників переглянули цікаву виставу «Таємниця грибного дощика», яку презентувала дитяча студія Народного театру «Смайл». Дуже було приємно серед юних акторів студії побачити учнів СЗОШ № 9 – Копитько Поліну, ученицю 4-А класу, та Колпак Марію, ученицю 3-Б класу. Яскраві музичні номери, чудова гра юних акторів, мультимедійний супровід вистави - все це зачарувало глядачів.

Протягом усієї табірної зміни загонівці відвідували колективні заняття з плавання у Марганецькій ДЮСШ №2. Щиро дякуємо тренерам та працівникам басейну за корисні уроки на воді, за загартування здоров’я дітей, за чудові емоції.

Швидко пролетіла табірна зміна! Але, я сподіваюся, що діти надовго збережуть спогади про веселе, гомінке літо в таборі «Веселка».

/Files/images/21.jpg

Хочеться висловити слова щирої подяки директору СЗОШ №9 Бурлаці О.В., організаторам виховних заходів Кононець О.О., Остапчук М.Ю., Єфремовій О.М., Семенусі Т.В., учителям-вихователям, учням-вожатим, медпрацівнику Волох М.М., кухпрацівникам Суховільській Г.В., Соловій І.М., Тимощук Ю.А., техпрацівниці Чекотило Н.П., які створили умови для якісного оздоровлення вихованців табору « Веселка».

Постоєнко О.О.,

начальник пришкільного табору «Веселка» при СЗОШ №9

Кiлькiсть переглядiв: 336