FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Спортивне життя школи

/Files/images/01_novini/DSCF3795.JPG З метою покращення фізкультурно-оздоровчої роботи в школі здійснюється залучення дітей та підлітків до регулярних занять фізкультурою і спортом, виявлення здібних, талановитих спортсменів, підготовка до шкільних та міських змагань. З цією метою на базі школи працюють спортивні секції з баскетболу - 28 учнів, карате-до – 20 учнів.

У школі проводяться змагання з баскетболу, футболу, волейболу, гімнастики, змагання в рамках фестивалю «Нащадки козацької слави» серед учнів 8 класів, змагання за програмою «Старти надій» серед учнів 7 класів, вікторина «Знавець Олімпійського спорту»./Files/images/08_novini_2/SDC15742.JPG

Формування основ здорового способу життя здійснюється протягом року через проведення різноманітних шкільних заходів: акції «Молодь проти наркоманії і СНІДу», тижня «Молодь обирає здоровий спосіб життя», у рамках яких відбуваються тематичні бесіди, конкурс плакатів, спортивні змагання «Веселі старти». Традиційно проходять Дні здоров’я у вересні та травні. У школі проводяться профілактичні заходи, спрямовані на попередження алкоголізму, наркоманії серед неповнолітніх:

- тематичні батьківські збори щодо питання негативних та шкідливих звичок у дітей;

- відвідування сімей учнів за місцем мешкання з метою обстеження умов їх проживання, сімейного виховання.

/Files/images/08_novini_2/SDC15775.JPG В 2015 році школа взяла участь у спортивному конкурсі від Фонду братів Кличків - "Клич друзів - граймо разом!". За підсумками конкурсу, школа увійшла до 20 шкіл - переможців, яким протягом місяца було встановлено спортивний майданчик. Після встановлення відбулось урочитсе відкриття майданчика за підтримки Фонду.

Пізніше школа взяла участь у ще одному конкурсі від Фонду Кличків "Посилка успіху", та увійшла у 10 щасливчиків, яким було вислано спортивний інвентар на суму 10,000 грн.

Кiлькiсть переглядiв: 372