FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Правила внутрішнього розпорядку

для учнів та батьків закладу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням окремих предметів Марганецької міської ради»

1.Учні зобов’язані прийти до школи за 15 хвилин до початку занять.

2. Учні школи вітаються з персоналом, вчителями та іншими дорослими.

3.Для всіх учнів закладу обов’язковою є шкільна форма темного кольору спідниця або брюки, білого кольору рубашка або блузка для всіх класів

4. Кожен учень зобов’язаний з’явитися до школи чистим і охайно одягненим, з охайною зачіскою.

5.Черговий адміністратор, черговий вчитель або педагог-організатор у разі порушення вимог пропонують привести себе в належний вигляд. Зауваження фіксують у журналі щоденного контролю та у щоденнику учня. Неохайний учень отримує попередження, про що його батьків інформує класний керівник.

6. Кожен учень 2-11-го класу має щоденник єдиного зразка, в якому охайно ведуться відповідні записи. Виставлення оцінки за поведінку в щоденник учня відбувається щотижня класним керівником.

7. Для занять на уроці фізичної культури учням необхідно мати спортивний одяг та спортивне взуття, на уроці трудового навчання - відповідний робочий одяг (халат, косинку, фартух тощо).

8. Учням заборонено приносити до школи непотрібні для занять речі.

9. Всі учні зобов'язані берегти шкільне майно, зелені насадження на території школи, бережливо поводитися зі своїми речами та речами товаришів.

10. У разі навмисного пошкодження шкільного майна батьки учня зобов'язані відшкодувати матеріальні збитки.

11. Забороняється виносити шкільне майно з кабінету без дозволу вчителя.

12. Під час навчальних занять суворо забороняється користуватися мобільними телефонами. Телефон повинен бути вимкнений. При неодноразовому порушенні цієї вимоги телефон забирається і передається батькам учня адміністрацією закладу (Наказ Міністерства освіти і науки України від 04.05.2007 року №420 «Про використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу», на виконання рішення колегій міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 27 квітня 2007 року).

13. Не дозволяється виходити з кабінету під час навчальних занять без дозволу вчителя.

14. Учням заборонено самовільно залишати приміщення школи до закінчення навчальних занять. (У разі погіршення стану здоров'я виникнення непередбачених обставин учень може залишити навчальний заклад лише з відома класного керівника та у супроводі батьків (осіб, які їх замінюють)).

15. У разі порушення дисципліни учнем школи класний керівник інформує його батьків. Неодноразове порушення учнем дисципліни тягне за собою виклик до школи батьків та впровадження проти батьків відповідних дій, встановлених законодавством.

16. У разі пропуску навчальних занять з поважноїпричини учню необхідно подати класному керівнику відповідну медичну довідку, при пропуску занять від 3-х днів складається акт відсутності учня.

17. Суворо забороняється тютюнопаління в школі тана її території. Забороняється вживання алкогольних напоїв.

18. Під час перерв учням забороняється бігати сходами, штовхати одне одного, створювати конфліктні ситуації, використовувати непристойні вирази і жести.

19. Під час перерв учням забороняється залишатиприміщення закладу без супроводу класногокерівника, вчителя-предметника. Вихід зприміщення закладу здійснюється лише у супроводі класного керівника (вчителя-предметника) за заздалегідь складеним маршрутним листом, погодженим з директором закладу (Інструкція з безпеки життєдіяльності учнів у приміщенні та на території навчального закладу під час навчально-виховного процесу відповідно до «Положення про організацію роботи з охорони праці» учасників навчально-виховного процесу, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 №563.)

20. Батьки повинні залишити приміщення закладу за 5 хвилин до початку І-го уроку. При потребі відвідати дитину впродовж її перебування в закладі батьки заходять до школи лише під час перерв. Факт відвідування школи фіксується у журналі відвідувань. який знаходиться у охоронця.

21. Забороняється приносити до школи та на їїтериторію вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини, спиртні напої, наркотичні речовини, холодну, газову, пневматичну та вогнепальну зброю.

22. Учні 7-11-х класів чергують по школі відповідно до графіка, затвердженого директором навчального закладу.

23. Учні школи зобов'язані дбайливо ставитися дороботи технічного персоналу школи, зберігати чистоту й порядок у туалетних кімнатах, коридорах, виконувати санітарно-гігієнічні правила.

24. Після закінчення занять та позаурочних заходівучні не мають права знаходитись у приміщенні школи без нагляду педагогічних працівників.

25. Дані правила внутрішнього розпорядку є обов'язковими для виконання всіма учнями закладу та їх батьками.

Кiлькiсть переглядiв: 908